Saul Steinberg - Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - backcover - Verkocht

Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - backcover kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - backcover kopen? Bied vanaf 35!Saul Steinberg - All except you - litho uit 1983 - backcover kopen? Bied vanaf 35!
  • Saul Steinberg (1914-1999)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Saul Steinberg

1914 - 1999

Backcover

orginal litho uit   " All except you  "

voor deze uitgave heeft Saul Steinberg exclusive 9 tekeningen vervaardigd.

uitgever : Maeght ,Paris - repère , edition d`art

datum : Januari 1983

papier : velin

afmetingen 19,8 x 28,4 cm

afmetingen beeld ca. 16,5 x 23,5 cm

in goede staat

kan geleverd worden in een passepartout 30,0x 40,0  cm van Museumqualiteit,

kleur oudwit  ( licht creme ), de prijs hiervan is Euro 5,00 .

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt )  worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten

Saul Steinberg (1914-1999)

Amerikaans AmerikaansRoemeens Roemeens

Geplaatst door  bone
896 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)