Van dezelfde kunstenaarsgroep Keramiek Internationaal
Omschrijving
Scheurich Keramik (1928)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1950 t/m 1979
Afmetingen
15 x 10 cm (h x b)
Gemerkt
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Wordt goed verpakt verzonden. Model 285-15. Hoogglans glazuur met rood / oranje / gele tinten. Horizontale lijnen.
Zeer Goed
In zeer goede staat
Tot 2 kg.
€ 10,00