Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 12 x 13 x 9 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 12-7-2023 om 8:36 |
Eindtijd | 21-7-2023 om 22:34 |