Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) - Verkocht

Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!

Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!Sebo Detmers - Aan het Damsterdiep, olieverf op doek (best groot, ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!
  • Sebo Detmers (1910-1994)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 103 cm (h x b)
Incl. lijst86 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek landschap van Sebo Detmers. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in verso getiteld en nogmaals gesigneerd op het spieraam.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 108cm x 86cm (incl. lijst), 103cm x 80cm (doek)

Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Sebo Detmers (1910-1994)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
3607 verkochte items
Alle items van deze verkoper (223)
108 cm
86 cm
103 cm
80 cm

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd14-10-2021 om 17:59
Eindtijd25-10-2021 om 19:26
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken