Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 103 cm (h x b) |
Incl. lijst | 86 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek landschap van Sebo Detmers. Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in verso getiteld en nogmaals gesigneerd op het spieraam. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 108cm x 86cm (incl. lijst), 103cm x 80cm (doek)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-10-2021 om 17:59 |
Eindtijd | 25-10-2021 om 19:26 |