14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 88 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een grote ingelijste aquarel uit ca 1975 van de Amsterdamse kunstenares Selma Berkelaar, getiteld “Keukeninterieur”.
-Gesigneerd rechtsonder.
-Goed ingelijst in een houten lijst met passe-partout en (nieuwe) glasplaat en kartonnen achterplaat.
-Afmetingen: Lijst, 88 x 63 cm. Beeld, 50 x 35 cm.
-Herkomst: Uit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd (zie de laatste foto).
-Conditie: De aquarel en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Selma Berkelaar, schilder, aquarellist, graficus, maker van houtsnedes.
-Plaats van werkzaamheid: Amsterdam, met name in de jaren ’70 en ’80 van de vorige eeuw.
-Zij maakte ook werken in de Joodse traditie met als onderwerpen chassidische sprookjes, Joodse feestdagen en oudtestamentische taferelen.
Afhandeling:
Let op A.U.B.:
-Het ingelijste werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
De aquarel en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 30-10-2019 om 13:28 |
Eindtijd | 25-11-2019 om 8:36 |