Johannes Eerdmans - Stadsgezicht
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 88 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een grote ingelijste aquarel uit ca 1975 van de Amsterdamse kunstenares Selma Berkelaar, getiteld “Keukeninterieur”.
-Gesigneerd rechtsonder.
-Goed ingelijst in een houten lijst met passe-partout en (nieuwe) glasplaat en kartonnen achterplaat.
-Afmetingen: Lijst, 88 x 63 cm. Beeld, 50 x 35 cm.
-Herkomst: Uit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd (zie de laatste foto).
-Conditie: De aquarel en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares:
Selma Berkelaar, schilder, aquarellist, graficus, maker van houtsnedes.
-Plaats van werkzaamheid: Amsterdam, met name in de jaren ’70 en ’80 van de vorige eeuw.
-Zij maakte ook werken in de Joodse traditie met als onderwerpen chassidische sprookjes, Joodse feestdagen en oudtestamentische taferelen.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Goed. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-4-2021 om 1:21 |
Eindtijd | 2-5-2021 om 20:27 |