Selma Berkelaar - Selma Berkelaar - Grote ingelijste aquarel , “Keukeninterieur” - Verkocht

Selma Berkelaar - Selma Berkelaar - Grote ingelijste aquarel , “Keukeninterieur” kopen? Bied vanaf 80!
Tekening / Aquarel

Selma Berkelaar - Selma Berkelaar - Grote ingelijste aquarel , “Keukeninterieur” kopen? Bied vanaf 80!Selma Berkelaar - Selma Berkelaar - Grote ingelijste aquarel , “Keukeninterieur” kopen? Bied vanaf 80!Selma Berkelaar - Selma Berkelaar - Grote ingelijste aquarel , “Keukeninterieur” kopen? Bied vanaf 80!Selma Berkelaar - Selma Berkelaar - Grote ingelijste aquarel , “Keukeninterieur” kopen? Bied vanaf 80!
  • Selma Berkelaar
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst88 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een  grote ingelijste aquarel uit ca 1975 van de Amsterdamse kunstenares Selma Berkelaar, getiteld “Keukeninterieur”.

-Gesigneerd rechtsonder.

-Goed ingelijst in een houten lijst met passe-partout en (nieuwe) glasplaat en kartonnen achterplaat.

-Afmetingen: Lijst, 88 x 63 cm. Beeld, 50 x 35 cm.

-Herkomst: Uit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd (zie de laatste foto).

-Conditie: De aquarel en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

Kan zo aan de muur.

Informatie over de kunstenares:

Selma Berkelaar, schilder, aquarellist, graficus, maker van houtsnedes.

-Plaats van werkzaamheid: Amsterdam, met name in de jaren ’70 en ’80 van de vorige eeuw.

-Zij maakte ook werken in de Joodse traditie met als onderwerpen chassidische sprookjes, Joodse feestdagen en oudtestamentische taferelen.

Goed.

Selma Berkelaar

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Robertzeno
Lid sinds 2018
2 verkochte items
63 cm
88 cm
35 cm
50 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd23-4-2021 om 1:21
Eindtijd2-5-2021 om 20:27
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken