Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!

Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 225!
Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 225!Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 225!Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 225!Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 225!
  • Serge Vandercam (1924-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Serge Vandercam ( Denemarken 1923 - België 2005 ).
Zonder titel.
Gemengde techniek op stevig papier.
Formaat : 42 x 32 cm.
Handgesigneerd Serge Vandercam.

Topstuk !!!
Cobrakunstenaar eerst fotograaf en daarna ook kunstschilder.

Alleen verzending aangetekend en verzekerd track and trace a 11 euro Nederland en 25 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe.
Goede conditie.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50