Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 500 |
Kunstenaar: Shepard Fairey (Obey)
Titel: Arts Vote
Techniek: Screenprint
Medium: Fine art paper
Afmetingen: 61 x 41 cm
Gesigneerd: Ja, gelimiteerde oplage van 500 (nummer kan verschillen van afbeelding)
Ingelijst: Nee
Conditie: Mint
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Castricum, Nederland |
Starttijd | 18-2-2021 om 16:30 |
Eindtijd | 12-4-2021 om 19:53 |