Bernard Buffet - Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967
Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Offset litho op cream speckle tone papier. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder door Shepard Fairey.
91 x 61 cm.Shepard Fairey is een Amerikaanse street artist, grafisch ontwerper, activist en illustrator die opgekomen is vanuit de skate board scene. Hij is bekend geworden met zijn Andre the Giant Has a Posse” (…OBEY…) sticker campagne.
Hij kreeg wereldwijde bekendheid tijdens de presidentsverkiezingen van Amerika in 2008 voor zijn Barack Obama “Hope” poster. Het instituut van contemporary Art in Boston noemt hem een van de meest bekende en invloedrijke street artists. Zijn werk hangt ondermeer in het Smithsonian, het Museum of Modern Art in New York, de National Portrait Gallery in Washington en het Victoria and Albert Museum in Londen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Apeldoorn, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 21-3-2021 om 8:17 |
Eindtijd | 4-4-2021 om 19:26 |