Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Print van Shepard Fairey op speckletone papier: Liberté, égalité, fraternité. Bekend van zijn muurschildering in Parijs.
Kunstenaar: Shepard Fairey
Gesigneerd: Ja r.o.
Afm.: 91 x 61 cm
In zeer goede staat. Nooit ingelijst.
Wordt in een zeer ruime koker verzonden. Bij meerdere aankopen 1x verzendkosten.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 18:23 |
Eindtijd | 9-8-2021 om 21:07 |