Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH - Verkocht

Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
24 x 36 inches. Offset lithograph on thick cream Speckle Tone paper. Signed by Shepard Fairey.

Shepard Fairey: "I created the Liberté, Egalité, Fraternité art piece to show support for France after the Nov. 13, 2015 terror attacks which happened just before the time of my Earth Crisis installation at the Eiffel Tower. The piece was very important to me as a symbol of unity during a dark, tragic moment. I was moved that the art and the message was inspiring for so many people in France, and beyond, and it has remained one of my most requested images since it was first created."
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

Shepard Fairey (1970)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  damofin77
Lid sinds 2022
40 verkochte items
90 cm
60 cm

ObjectlocatieLeuven,  België
Starttijd30-1-2023 om 5:33
Eindtijd12-2-2023 om 22:48
Biedingen (13)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken