Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2022 |
Techniek | Litho |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.