Shepard Fairey - Make Art not War - Verkocht

Shepard Fairey - Make Art not War kopen? Bied vanaf 11!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Shepard Fairey (1970)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2021
Techniek Litho
Stijl Street Art
Onderwerp Tekst
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Litho, handgesigneerd op voorkant onderaan. Van streetartkunstenaar Obey, Shepard Fairey. Make Art not  War. gemaakt rond 2021
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,25

Shepard Fairey (1970)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  drRevef
Lid sinds 2021
12 verkochte items
61 cm
91 cm