Shepard Fairey - Make art not war - Verkocht

Shepard Fairey - Make art not war kopen? Bied vanaf 13!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Shepard Fairey (1970)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2018
Techniek Litho
Stijl Street Art
Onderwerp Tekst
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 91 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze litho van Obey, Shepard Fairey met de titel Make art not war, geinspireerd op de Jugendstill is gesigneerd. Het is op stevig papier gedrukt.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,25

Shepard Fairey (1970)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  drRevef
Lid sinds 2021
12 verkochte items
61 cm
91 cm