Willy Ceysens - Twee handen op één buik.
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt.
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1985
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Shepard
Fairey is een Amerikaanse "street artist"
opgekomen vanuit de skate board scene.
Hij is
bekend geworden met zijn Andre the Giant / OBEY stickers
Geprint op creme-kleuring Speckle-Tone papier.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | ARENDONK, België |
Starttijd | 3-5-2021 om 16:46 |
Eindtijd | 10-5-2021 om 19:29 |