950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Shepard
Fairey is een Amerikaanse "street artist"
opgekomen vanuit de skate board scene.
Hij is
bekend geworden met zijn Andre the Giant / OBEY stickers
Dit werk behandelt de uitdagingen van het immigratiebeleid van de Verenigde Staten.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | ARENDONK, België |
Starttijd | 28-3-2021 om 21:24 |
Eindtijd | 11-4-2021 om 21:24 |