Kleurrijke lithografie uit 1972, handgesigneerd en gedateerd.
Formaat afbeelding 52 x 69 cm, formaat papier 57 x 77 cm.
• 1924 Geboren in New Britain, VS • 1939–1943 Kunstacademie in Hartford, VS • 1943–1946 Leger in Europa • 1946 Studeert aan de Art School in Hartford, VS • 1946 Studeert aan de Museumschool in Boston, VS • 1948 Studeert aan de Art Students League, NY • 1950–1951 Studeert aan de vrije Academie, Boston, VS • 1952 Studeert aan het John Herron Art Institute, Indianapolis, VS • 1953–1955 Studeert in Bloomington aan de Universiteit van Indiana, • 1955 Fulbright-beurs in Parijs • 1957 Geeft kunstles aan het American Students and Artist Center in Parijs • 1960 Verhuist naar Duitsland • 1970–1971 Verhuist naar Zwitserland • 1974 Professor aan de Universiteit van Halifax, Canada • 1976–1983 Verhuist naar Immenried, Duitsland • 1983 Overleden in Ravensburg, Duitsland
Ik verzend over het algemeen met DHL. De vermelde verzendkosten zijn inclusief verpakkingsmateriaal; afhankelijk van het item een stevige kartonnen verzendkoker of plat karton (bij kleinere werken). Bij uitzondering is ophalen mogelijk voor kopers uit de directe omgeving.
Goed
De randen van het papier zijn vlekkerig, de afbeelding zelf is helder en goed.
Tot 2 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 14,00
€ 14,00
Europese Unie
€ 17,50