Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst - Verkocht

Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Shunyam - kleurrijke zeefdruk | ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Shunyam (1953)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst33 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage316/500
De kunst van Shunyam (1953) is vrolijk en humoristisch. Het staat voor emotie en confrontatie. Haar schilderijen raken je, haar kunst is 'out of the box'.

Deze ingelijste zeefdruk is vervaardigd in opdracht van ABN AMRO als relatiegeschenk. Onder andere in 2001 bij het ABN AMRO tennistoernooi (world tennis tournament). Er zijn ook speciale T-shirts van gemaakt.
Oplage: 316 van 500
Met potlood gesigneerd, rechtsonder; linksonder oplagenummer.
Ingelijst in groene houten wissellijst.
Verkeert in perfecte conditie, kan zo aan de muur.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
De kunstwerken van Shunyam brengen je of terug naar een herinnering of maken je bewust van vergeten plekken in jezelf.
Na aanvankelijk vooral puur optimistische en blije schilderijen en illustraties van een imaginaire wereld te hebben gemaakt is zij de diepte in gegaan en grenzen gaan verleggen en terug in de realiteit beland.
In haar nieuwe serie schilderijen, gaat zij voor de verbeelding van pure emoties zoals : Vertwijfeling, Wantrouwen, Verlangen, Overwinning maar ook sexuele Lust en Liefde. Ook hierin heeft zij haar eigen herkenbare signatuur gevonden.
Ze daagt de toeschouwer uit door middel van haar schilderijen deze confrontaties in zichzelf aan te gaan. Haar kunst in de oude, maar zeker ook haar nieuwe stijl, zijn highly collectable zowel in het binnen- als buitenland.
bron: www.shunyam.com
Het geheel van zeedruk, passe-partout en wissellijst verkeert in zeer goede staat. Kan zo aan de muur
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25

Shunyam (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
339 verkochte items
33 cm
33 cm
18 cm
18 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd23-5-2022 om 17:12
Eindtijd3-6-2022 om 19:33
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken