Zeefdruk van Shusaka Arakawa. Titel: The old story. Nummer: 32/100. Afmetingen blad: H90 x b69cm. Afmetingen voorstelling: H83 x b62cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag. Door de dikte van het papier, moet het werk plat verzonden worden en zullen de verzendkosten iets hoger zijn.
Shosaku Arakawa was een Japanse conceptuele kunstenaar en architect. Hij had een persoonlijk en artistiek partnerschap met de schrijver en kunstenaar Madeline Gins die meer dan vier decennia besloeg.