Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal - Verkocht

Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!
Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!Siem van der Marel - Grote kristallen Leerdam schaal kopen? Bied vanaf 1!
  • Siem van der Marel (1944)
TypeGlas / Keramiek
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen9 cm x 40 cm x 36 cm (h x b x d)
Gewicht3200 gram
GemerktOngemerkt

Grote kristallen schaal van Siem van der Marel voor Royal Leerdam.
Voorzien van een geetst monogram aan de onderzijde.

Onbeschadigde conditie, alleen wat lichte krasjes op de standring.

Siem van der Marel (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
40
9
36
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 08:02
Eindtijd:15-08-2022 om 20:00
Biedingen (8)
Maron
13 aug. / 22:47
€ 25
pmdeleeuw
13 aug. / 11:45
€ 20
Maron
13 aug. / 11:18
€ 15
pmdeleeuw
06 aug. / 09:36
€ 10
Ringvaart42
03 aug. / 21:55
€ 5
jadrie
03 aug. / 21:55
€ 3
Ringvaart42
03 aug. / 21:55
€ 3
jadrie
03 aug. / 13:16
€ 1