Siemen Dijkstra - Vak 39 Dwingelderveld

Siemen Dijkstra - Vak 39 Dwingelderveld kopen? Bied vanaf 195!
Siemen Dijkstra - Vak 39 Dwingelderveld kopen? Bied vanaf 195!Siemen Dijkstra - Vak 39 Dwingelderveld kopen? Bied vanaf 195!Siemen Dijkstra - Vak 39 Dwingelderveld kopen? Bied vanaf 195!Siemen Dijkstra - Vak 39 Dwingelderveld kopen? Bied vanaf 195!
  • Siemen Dijkstra (1968)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2013
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 16 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Een kleurenhoutsnede van het Dwingelderveld met bloeiende heide op een mooie kwaliteit, dun papier. Mijn kennis reikt niet ver genoeg om te bepalen welke soort. De houtsnede is door de kunstenaar met twee plakbandjes in een mapje geplakt van stevig papier.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eelde, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00