Sientje Mesdag van Houten - Aquarel, Drents landschap met schaapskooi - Ingelijst - Verkocht

Sientje Mesdag van Houten - Aquarel, Drents landschap met schaapskooi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Sientje Mesdag van Houten - Aquarel, Drents landschap met schaapskooi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Sientje Mesdag van Houten - Aquarel, Drents landschap met schaapskooi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Sientje Mesdag van Houten - Aquarel, Drents landschap met schaapskooi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Sientje Mesdag van Houten - Aquarel, Drents landschap met schaapskooi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
  • Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 23 cm (h x b)
Lijst39 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Sientje Mesdag van Houten, met voorstelling van een schaapskooi in een landschap. Op de voorgrond een figuur met een schaap. Het werk is rechtsonder gesigneerd "SMvH".

Sientje Mesdag was getrouwd met de zeeschilder H.W. Mesdag. Op haar 35e begon ze zelf met schilderen. Met name het Drentse platteland is een vaak terugkerend thema in haar werk.

In zeer goede staat. Het papier laat in het hoekje rechtsonder los van het passe-partout.

Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (667)
45 cm
39 cm
23 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 13:08
Eindtijd:03-10-2022 om 20:11
weidehoge18
03 okt. / 19:51
€ 300