Sientje Mesdag van Houten - Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school - Verkocht

Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!

Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!Sientje MESDAG v HOUTEN - BOERIN in de DUINEN bij SCHEVENINGEN Haagse school kopen? Bied vanaf 1200!
  • Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

SIENTJE MESDAG v HOUTEN

DUINLANDSCHAP BIJ SCHEVENINGEN

OLIEVERF OP PANEEL in de maat 13,5 x 21,5 cm

GESIGNEERD RECHTS ONDER SMvH in RODE VERF

GEKADERD IN EEN ZEER FRAAIE OP SCHILDERIJ GEMAAKT ANTIEKE LIJST

IN DE MAAT 40 X 47 CM

ZEER GOEDE STAAT

Grote meesteressen als Sientje MESDAG v HOUTEN hebben al de toekomst