| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
SIENTJE MESDAG v HOUTEN
DUINLANDSCHAP BIJ SCHEVENINGEN
OLIEVERF OP PANEEL in de maat 13,5 x 21,5 cm
GESIGNEERD RECHTS ONDER SMvH in RODE VERF
GEKADERD IN EEN ZEER FRAAIE OP SCHILDERIJ GEMAAKT ANTIEKE LIJST
IN DE MAAT 40 X 47 CM
ZEER GOEDE STAAT
Grote meesteressen als Sientje MESDAG v HOUTEN hebben al de toekomst
| Transport | |
| Garantie | |