Sientje Mesdag van Houten - SIENTJE MESDAG van HOUTEN - STILLEVEN MET APPELS - Verkocht

SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!

SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!SIENTJE MESDAG van HOUTEN  - STILLEVEN MET APPELS kopen? Bied vanaf 450!
  • Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

SIENTJE MESDAG VAN HOUTEN

STILLEVEN MET APPELS

KLEURIJK OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 30.5 X 42 CM

Gesigneerd rechts onder SMvH

IN ANTIEKE LIJST IN DE MAAT 54 X 63 CM