| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
kunstenaar: Siep van den Berg
techniek: potlood en inkt op tekenpapier
geen titel
jaar: 1995
niet gesigneerd, wel beschreven
formaat: ca. A4 (20,5 x 30,0)
niet ingelijst
Het betreft hier drie werken uit de schetsboeken (uit de nalatenschap) van Siep van den Berg. Ze zijn niet gesigneerd maar ik heb ze gekocht uit een partij waarvan er ook wel gesigneerd waren.
Op de achterzijde van schets 1 zit een (gedeeltelijke) colomn van Bril & Van weelden uit het Parool.
Op de achterzijde van schets 2 zit een artikel uit de Groene Amsterdammer n.a.v. het overlijden van Bert Schierbeek en een potloodgeschreven opmerking over een ziekenhuisbezoek.
QQGEO
| Transport | |
| Garantie | |