Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd - Verkocht

Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Siep van den BERG - collage op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel

Siep van den Berg

Titel : Geometrische compositie

Ink en collage op papier

Formaat 20 x 15 cm +/-

Gesigneerd rechtsonder

Kunswerk dateerd uit 1997

ingelijst in een bijpasende mooie zwarte lijst met zuurvrij passepartout

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:24-11-2016 om 20:41
Eindtijd:01-12-2016 om 20:41
Brandford
01 dec. / 12:34
€ 85