Siep van den Berg - Gouache en inkt op papier - Verkocht

Siep van den Berg - Gouache en inkt op papier kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - Gouache en inkt op papier kopen? Bied vanaf 75!Siep van den Berg - Gouache en inkt op papier kopen? Bied vanaf 75!Siep van den Berg - Gouache en inkt op papier kopen? Bied vanaf 75!Siep van den Berg - Gouache en inkt op papier kopen? Bied vanaf 75!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1954
Techniek Pen (Inkt)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 10 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Omschrijving

Siep van den Berg
Tims 1913 - Amsterdam 1998

*Originele gesigneerde inkt en gouache op papier van Siep van den Berg uit 1954
Titel : liggend naakt
Afmeting : +/- 10 x 20 cm
gesigneerd Rechtsonder en gedateerd 54

*Afkomstig uit nalatenschap van Siep van den Berg. Authenticiteit is gegarandeerd en ook gedocumenteerd

Binnen Nederland € 11,75

Siep van den Berg (1913-1998)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Maras
Lid sinds 2017
99 verkochte items
Alle items (0)
30 cm
20 cm
20 cm
10 cm