Siep van den Berg - Lot van twee abstracte composities - Ingelijst

Siep van den Berg - Lot van twee abstracte composities - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Siep van den Berg - Lot van twee abstracte composities - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Siep van den Berg - Lot van twee abstracte composities - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Siep van den Berg - Lot van twee abstracte composities - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Siep van den Berg - Lot van twee abstracte composities - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Siep van den Berg - Lot van twee abstracte composities - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1960
TechniekStift
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Lijst21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

De gegeven maten zijn van één ingelijst werk.

Zeer goede staat, doch met egale vergeling zoals te verwachten is met werk op papier van deze leeftijd.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-08-2020 om 17:22
Eindtijd:11-08-2020 om 21:22

Biedingen (1):

TheOfficeofUselessArt
11 aug. / 20:19
€ 35