| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Bijzondere tekening uit 1956 van Siep van den Berg. Micado is een thematiek die Van den Berg zelden heeft gebruikt in zijn oeuvre. Boven de handgeschreven titel " Radja Micado"
Dit vroege werk komt uit de nalatenschap van Siep van den Berg.
Afmeting: 16,0x13,1cm
Werk is in zeer goede staat (zie foto). Nooit ingelijst geweest.
Veiling loopt af op donderdagavond 14 mei.
Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder!!
Kunstwerk wordt met grote zorg ingepakt en aangetekend verstuurd (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending.
| Transport | |
| Garantie | |