Siep van den Berg - Siep van den Berg, Originele Oost-Indische inkt tekening uit 1956, "Figures" - Verkocht

Siep van den Berg, Originele Oost-Indische inkt tekening uit 1956, "Figures" kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg, Originele Oost-Indische inkt tekening uit 1956, "Figures" kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg, Originele Oost-Indische inkt tekening uit 1956, "Figures" kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg, Originele Oost-Indische inkt tekening uit 1956, "Figures" kopen? Bied vanaf 1!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Bijzonder fraaie abstract-figuratieve tekening uit 1956 van Siep van den Berg (1913-1998).

Dit vroege werk komt uit de nalatenschap van Siep van den Berg.

Kunstwerk is nooit ingelijst geweest en in een uitstekende staat!!
Afmeting: 17,5x13cm

Kleine werken op papier uit de jaren '60 van Siep van den Berg zitten flink in de lift. Er worden op dit moment al kleine ongesigneerde werken aangeboden bij galerie's voor € 1.500,-

Veiling loopt af op zaterdagochtend 24 januari !!

Het werk wordt professioneel ingepakt en aangetekend verzonden. Inclusief track en trace. Werk is verzekerd bij verzending!!