| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Zeer bijzondere tekening uit 1956 van Siep van den Berg (1913-1998). Betreft hier een originele zwarte stift op papier. Opvallend expressief (en gewaagd) werk binnen het oeuvre van Siep.
Dit vroege werk komt uit de nalatenschap van Siep van den Berg.
Afmeting: 17,4x13,1cm
Werk is in zeer goede staat (zie foto). Nooit ingelijst geweest.
Veiling loopt af op dinsdagavond 10 maart.
Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder!!
Kunstwerk wordt met grote zorg ingepakt en aangetekend verstuurd (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending.
| Transport | |
| Garantie | |