| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Fraaie ORIGINELE tekening uit 1956 van Siep van den Berg (1913-1998).
Afkomstig uit de nalatenschap van Siep vd. Berg.
Authenticiteit is 100% (zonder enig voorbehoud) gewaarborgd door aanbieder.
Galerie waarde van dit werk is € 650,- (Er word op dit moment werk op papier (ook klein formaat) van S. van den Berg (ook ongesigneerd) aangeboden bij een kunsthandel in het zuiden van het land voor € 1.500,-)
Afmeting: 17,5x13,1cm Kunstwerk is in zeer nette staat!! Nooit ingelijst geweest.
Deze veiling loopt af op donderdag 4 sept. 18uur
Dit werk wordt zorgvuldig ingepakt en Aangetekend verzonden. (Incl track en trace). Werk is verzekerd bij verzending. Kosten verzending: 11,5
| Transport | |
| Garantie | |