Siep van den Berg - Siep van den Berg, ORIGINELE tekening uit 1956, 'Vredesduiven' - Verkocht

Siep van den Berg, ORIGINELE tekening uit 1956, 'Vredesduiven' kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg, ORIGINELE tekening uit 1956, 'Vredesduiven' kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg, ORIGINELE tekening uit 1956, 'Vredesduiven' kopen? Bied vanaf 1!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Bijzondere tekening uit 1956 van Siep van den Berg (1913-1998).

De thematiek 'Vredesduiven' is zeldzaam in  het oeuvre van Siep. Het betreft hier dan ook een werk voor de liefhebber!!

Kunstwerk is rechtsboven gedateerd 16-2-'56

Afkomstig uit de nalatenschap van Siep vd. Berg.

Authenticiteit is 100% (zonder enig voorbehoud) gewaarborgd door aanbieder.

Galerie waarde van dit werk is minimaal € 650,- (Er word op dit moment werk op papier (ook klein formaat) van S. van den Berg (ook ongesigneerd) aangeboden bij een kunsthandel in het zuiden van het land voor € 1.500,-)

Afmeting: 16,4x13,1cm Voor de staat van deze tekening: Zie foto's.

Deze veiling loopt af op woensdagmiddag 10 sept 12uur!!

Dit werk wordt zorgvuldig ingepakt en Aangetekend verzonden. (Incl track en trace). Werk is verzekerd bij verzending. Kosten verzending: 11,5