| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Bijzondere tekening uit 1956 van Siep van den Berg (1913-1998).
De thematiek 'Vredesduiven' is zeldzaam in het oeuvre van Siep. Het betreft hier dan ook een werk voor de liefhebber!!
Kunstwerk is rechtsboven gedateerd 16-2-'56
Afkomstig uit de nalatenschap van Siep vd. Berg.
Authenticiteit is 100% (zonder enig voorbehoud) gewaarborgd door aanbieder.
Galerie waarde van dit werk is minimaal € 650,- (Er word op dit moment werk op papier (ook klein formaat) van S. van den Berg (ook ongesigneerd) aangeboden bij een kunsthandel in het zuiden van het land voor € 1.500,-)
Afmeting: 16,4x13,1cm Voor de staat van deze tekening: Zie foto's.
Deze veiling loopt af op woensdagmiddag 10 sept 12uur!!
Dit werk wordt zorgvuldig ingepakt en Aangetekend verzonden. (Incl track en trace). Werk is verzekerd bij verzending. Kosten verzending: 11,5
| Transport | |
| Garantie | |