| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
SIEP v.d. BERG Gesigneerde inkt(stift)- en potloodtekening
Siep werkte heel consequent aan 1 of 2 tekeningen per dag. Dit is aan de nummering plus de data te zien. Wanneer je een aantal opeenvolgende tekeningen naast elkaar legt dan kun je zien wat er in zijn hoofd omging. Wat nu?…Wat als?…een voortdurend denkproces dus.
Het is maar een “platte” ontwerptekening, maar wanneer je goed kijkt zie je hoe hij op subtiele wijze er een 3D afbeelding van maakt. De losse verticale lijnen zijn een paar graden uit het lood geplaatst. Dit geeft diepte. ( In deze tekening scheelt dit nog geen millimeter ) En onder, links van het midden, heeft hij om extra diepte te krijgen een verticale basislijn een paar millimeter hoger geplaatst zodat het lijkt alsof dat hele, niet bestaande, vlak verder naar achteren staat. Dit alles valt normaal allemaal niet zo op, maar wanneer dit een groot werk geworden was zou het duidelijker zichtbaar zijn.
Onder de tekening staat: i.m. HNW..(In Memoriam Hendrik Nicolaas Werkman).
Werkman was niet alleen zijn grote inspirator maar ook zijn schoonvader. Hendrik Werkman (1882-1945) was de “drukker” van de Groninger schildersvereniging “De Ploeg”.
Hij werd op 10 april 1945 gefusilleerd.
Titel: Zonder titel.
Jaar: l.o. 06-08-96.
Afmetingen: 27 cm x 20 cm.
Gesigneerd: r.o. Handgeschreven met potlood.
In memoriam: m.o. I M HNW
Materiaal: (inkt)stift en potlood op papier.
Conditie: Het werk is in goede staat.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Aangetekende verzending, door post.nl, is een keus van de koper. Hierdoor zijn zowel de kosten alswel het risico voor de koper c.q. opdrachtgever.
Het werk wordt goed verpakt (plat) verzonden.
| Transport | |
| Garantie | |