Siep van den Berg - Tango Dansen - inkt op papier - Verkocht

Siep van den Berg - Tango Dansen - inkt op papier kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Siep van den Berg - Tango Dansen - inkt op papier kopen? Bied vanaf 125!Siep van den Berg - Tango Dansen - inkt op papier kopen? Bied vanaf 125!Siep van den Berg - Tango Dansen - inkt op papier kopen? Bied vanaf 125!Siep van den Berg - Tango Dansen - inkt op papier kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  AngelicaArt
FA. (4)

Lid sinds 2019
56 verkochte items
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1959
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
Lijst30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie inkttekening van Siep van den Berg

2 figuren - Tango dansenkunstwerkje in een mooie zwarte omlijsting met zuurvrij passe partout Afmeting zoals hierboven vermeld (circa) Gesigneerd en met datum 10 1 59

Wordt aangetekend en verzekerd verstuurd

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:24-07-2019 om 14:53
Eindtijd:27-07-2019 om 20:22
Seanair
26 jul. / 11:50
€ 125