Gemengde techniek door Simon Kamminga. Voorstelling van een goudgeel oogstveld. Gelijst, beeldmaat 24x36, lijstmaat 38x51. Gesigneerd r.o.: 'S. Kamminga' Lichte imperfecties aan de bovenkant van het passepartout aan de binnenzijde. Donker spotje boven de woning is een klein gaatje. Herkomst: Kunsthandel Koch Rotterdam. Authenticiteit volledig gegarandeerd.
Goed
Lichte ophoging vuil aan bovenzijde passepartout aan binnenkant lijst.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00