Simon Koene - Abdijkerk van Loosduinen met brandnetel - Verkocht

Simon Koene - Abdijkerk van Loosduinen met brandnetel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.6 cm x 31.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/28
Links in de etsplaat gesigneerd: S. Koene 1972
Rechtsonder met potlood gesigneerd: S. Koene 1972

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
31.6 cm
24.6 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2020 om 13:51
Eindtijd:24-10-2020 om 22:23
Biedingen (4)
jozsef
24 okt. / 22:14
€ 65
55TH
24 okt. / 22:13
€ 55
jozsef
24 okt. / 22:13
€ 50
55TH
24 okt. / 21:02
€ 45