Simon Koene - Boerderij met hooiberg (naar Rembrandt)

Simon Koene - Boerderij met hooiberg (naar Rembrandt) kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1998
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7.1 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/50
Uit de serie 'Studies naar Rembrandt'.
Linksboven in de etsplaat gesigneerd: S. Koene 1998
Midden onder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1998

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-11-2020 om 12:04
Eindtijd:27-11-2020 om 22:46

Biedingen (1):

jozsef
23 nov. / 00:22
€ 35