Simon Koene - De Toverberg

Simon Koene - De Toverberg kopen? Bied vanaf 25!

Simon Koene - De Toverberg

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1993
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10.3 cm x 7.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/100
Rechtsonder in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1993
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene '93

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
7.8 cm
10.3 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-08-2020 om 17:32
Eindtijd:13-08-2020 om 21:42

Biedingen (7):

GMulder
13 aug. / 21:36
€ 60
55TH
13 aug. / 21:29
€ 50
GMulder
13 aug. / 16:41
€ 45
55TH
13 aug. / 08:48
€ 40
GMulder
13 aug. / 08:48
€ 35
55TH
13 aug. / 08:18
€ 30
GMulder
9 aug. / 02:15
€ 25