Simon Koene - De witte walvis (Moby Dick)

Simon Koene - De witte walvis (Moby Dick) kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1993
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen2.3 cm x 6.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/5
Rechtsonder in de etsplaat gesigneerd: S.K. '93
Rechtsonder met potlood gesigneerd: S. Koene '93

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
6.9 cm
2.3 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-08-2020 om 17:06
Eindtijd:13-08-2020 om 21:10

Biedingen (2):

GertDirksen
13 aug. / 12:11
€ 15
lexiton
11 aug. / 15:06
€ 10