Simon Koene - Eenzame figuur met kameel - Verkocht

Simon Koene - Eenzame figuur met kameel kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1984
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen9.3 cm x 5.8 cm (h x b)
Passe-partout24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/100
Rechtsonder in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene '84
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon K. '84

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
18 cm
24 cm
5.8 cm
9.3 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-07-2020 om 13:04
Eindtijd:05-08-2020 om 21:24
Biedingen (2)
Clemens7
05 aug. / 09:51
€ 15
lexiton
02 aug. / 10:43
€ 10