Simon Koene - Egyptisch stilleven met schaal - Verkocht

Simon Koene - Egyptisch stilleven met schaal kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Simon Koene (1946)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.9 x 18.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/50
Rechtsboven in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1994
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene '94
Binnen Nederland € 5,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Gijsebertha
Lid sinds 2019
385 verkochte items
18.7 cm
12.9 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd27-9-2020 om 13:43
Eindtijd3-10-2020 om 21:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken