Simon Koene - Egyptisch stilleven met schaal - Verkocht

Simon Koene - Egyptisch stilleven met schaal kopen? Bied vanaf 25!
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.9 cm x 18.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/50
Rechtsboven in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1994
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene '94

Simon Koene (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
18.7 cm
12.9 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2020 om 13:43
Eindtijd:03-10-2020 om 21:00
55TH
03 okt. / 20:53
€ 25