Simon Koene - Jongetje met dennenappel - Verkocht

Simon Koene - Jongetje met dennenappel kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen4.8 cm x 3.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/100
Linksonder in de etsplaat gesigneerd: S. Koene '88
Rechtsonder met potlood gesigneerd: S. Koene '88

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
3.2 cm
4.8 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-07-2020 om 12:59
Eindtijd:05-08-2020 om 21:18
MauriceB74
01 aug. / 18:43
€ 10