Simon Koene - Kameelruiter bij oosterse stad (2) - Verkocht

Simon Koene - Kameelruiter bij oosterse stad (2) kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlOriëntaals
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7 cm x 5.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/75
In plaat links onder gesigneerd: S. Koene '88
In potlood rechts onder gesigneerd: Simon Koene '88

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
5.4 cm
7 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-07-2020 om 19:32
Eindtijd:19-07-2020 om 22:10
Biedingen (4)
Lex_van_Tilborg
19 jul. / 21:50
€ 20
dewijn
19 jul. / 21:50
€ 16
dewijn
19 jul. / 20:40
€ 15
Lex_van_Tilborg
17 jul. / 08:26
€ 10