Simon Koene - Kameelruiter in draf

Simon Koene - Kameelruiter in draf kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen6.8 cm x 5.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/100
Rechtsonder in de etsplaat gesigneerd: S. Koene '88
Rechtsonder met potlood gesigneerd: S.K. '88

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
5.4 cm
6.8 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:08-11-2020 om 18:02
Eindtijd:14-11-2020 om 22:58

Biedingen (1):

GMulder
14 nov. / 21:32
€ 15