Simon Koene - Laatste gewas onder sneeuw (winter) - Verkocht

Simon Koene - Laatste gewas onder sneeuw (winter) kopen? Bied vanaf 35!
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19.5 cm x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/31
Abdijkerk van Loosduinen in de winter.
Linksboven in de etsplaat gesigneerd: S. Koene 1975
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1975

Simon Koene (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
29.7 cm
19.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2020 om 13:39
Eindtijd:24-10-2020 om 22:11
Biedingen (2)
PeBoors2020
24 okt. / 21:57
€ 40
dewijn
21 okt. / 10:24
€ 35