Simon Koene - Rembrandt zelf

Simon Koene - Rembrandt zelf kopen? Bied vanaf 20!

Simon Koene - Rembrandt zelf

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1998
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen6 cm x 5.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/50
Uit de serie: 'Studies naar Rembrandt'.
Linksboven in de etsplaat gesigneerd: SK 98
Midden onder met potlood gesigneerd: Simon Koene '98 en oplagenummer

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-11-2020 om 11:57
Eindtijd:27-11-2020 om 22:48

Biedingen (3):

55TH
27 nov. / 12:37
€ 30
GMulder
27 nov. / 12:37
€ 25
55TH
20 nov. / 13:11
€ 20