Simon Koene - Rotskust met zeilboot bij naderend onweer - Verkocht

Simon Koene - Rotskust met zeilboot bij naderend onweer kopen? Bied vanaf 20!
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen6.8 cm x 10.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/100
Linksonder in de etsplaat gesigneerd: S. Koene '87
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1987

Simon Koene (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
10.4 cm
6.8 cm
Dit item is verkocht voor 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-08-2020 om 11:32
Eindtijd:29-08-2020 om 22:36
Biedingen (3)
dewijn
29 aug. / 18:48
€ 26
GMulder
29 aug. / 18:48
€ 25
dewijn
26 aug. / 13:33
€ 20