Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk ''De kleine vraag'' uit 1998 van Sjaak Korsten (1957)
Eigendruk van de kunstenaar op 280 gr. aquarel-papier
Papierformaat 76 x 56 cm
Handgesigneerd en genummerd (in potlood)
Oplage 30, oplagenummer 14/30
In perfekte staat
Nooit ingelijst geweest
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beesel, Nederland |