Sjaak Korsten - Sjaak Korsten: Zeefdruk, ''De kleine vraag'' - Verkocht

Sjaak Korsten: Zeefdruk, ''De kleine vraag'' kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Sjaak Korsten (1957)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''De kleine vraag'' uit 1998  van Sjaak Korsten (1957)

Eigendruk van de kunstenaar op 280 gr. aquarel-papier

Papierformaat 76 x 56 cm

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplage 30, oplagenummer 14/30

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beesel, Nederland