Sjoerd Bakker - De Meerpaal

Sjoerd Bakker - De Meerpaal kopen? Bied vanaf 75!
Sjoerd Bakker - De Meerpaal kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - De Meerpaal kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - De Meerpaal kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - De Meerpaal kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - De Meerpaal kopen? Bied vanaf 75!Sjoerd Bakker - De Meerpaal kopen? Bied vanaf 75!
  • Sjoerd Bakker (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.2 x 50.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45
Titel: getiteld "De Meerpaal 1984" in potlood op achterzijde
Jaartal: gedateerd "'84" in potlood in rechteronderhoek en op achterzijde "1984"
Afmetingen blad: 65,2 cm x 50,6 cm/ plaatranden: ca.54 x 33,2 cm.
Oplage: 45, genummerd "3/45" in potlood linksonder
Gesigneerd: gesigneerd in potlood (rechtsonder) "Sjoerd Bakker / 84" en met inktstempel in Japanse stijl met monogram SJB
Techniek: Kleuren-ets
Materiaal: zwaar papier
Ingelijst: Nee
Conditie: goed, iets gekreukt langs randen (ruim buiten de afbeelding)

Prachtige ets in Bakkers kenmerkende Japanse stijl

Iets gekreukt langs randen (ruim buiten de afbeelding)
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

Sjoerd Bakker (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  2313
Lid sinds 2021
2 verkochte items
50.6 cm
65.2 cm
Starttijd8-2-2021 om 15:41
Eindtijd21-2-2021 om 20:32
Openingsbod € 75
ObjectlocatieLeiden,  Nederland