Titel: getiteld "De Meerpaal 1984" in potlood op achterzijde
Jaartal: gedateerd "'84" in potlood in rechteronderhoek en op achterzijde "1984"
Afmetingen blad: 65,2 cm x 50,6 cm/ plaatranden: ca.54 x 33,2 cm.
Oplage: 45, genummerd "3/45" in potlood linksonder
Gesigneerd: gesigneerd in potlood (rechtsonder) "Sjoerd Bakker / 84" en met inktstempel in Japanse stijl met monogram SJB
Techniek: Kleuren-ets
Materiaal: zwaar papier
Ingelijst: Nee
Conditie: goed, iets gekreukt langs randen (ruim buiten de afbeelding)
Prachtige ets in Bakkers kenmerkende Japanse stijl